Сервер:

вимоги до сервера від Obol Team 4+ CPU / 16 GB+ RAM / 1 TB SSD (storage capacity will grow over time) / 25 MBit/s bandwidth / AX41 на **Hetzner** ($20 бонус по рефці)

Підготовка:

*На цьому етапі у вас уже має бути сформовата група (4-7 учасників), де кожен має сервер, бажано в різних локаціях, за то має даватися більше POAPS. Що таке POAPS (навіщо вони потрібні можете почитати тут), EVM гаманець (MetaMask), знаходиться в офійній групі діскорду і має роль Bia (дається за заповнення форми на участь в тестнеті в межах 36 годин) ну і бажання.*🙂

В The Bia Testnet команді потрібно підняти кластер та активувати валідатора, за що відповідальний лідер кластеру, який його формує та реєструє для активації, про активацію пізніше. Для того щоб сформувати кластер лідер має мати наступні дані про кожного учасника:

Отримання ENR private key:

Запускаємо скрипт:

. <(wget -qO- [sh.f5nodes.com](<http://sh.f5nodes.com/>)) obol uk 

Вписуємо “y” і натискаємо Enter:

Screenshot 2023-01-31 at 22.29.04.png

Чекаємо на завантаження і встановлення середовища та створення ENR та його private key. Зберігаємо сам ENR(відмічено на скріншоті) та його приватний ключ (команда під скрінштом) в надійному місці, так як з його допомогою ми зможемо підʼєднатися до кластера знову з іншої машини, якщо щось станеться.

Screenshot 2023-01-31 at 22.27.17.png

Виконуємо на локальній машині

scp remote-username@ip-address-of-remote-machine:~/charon-distributed-validator-node/.charon/charon-enr-private-key .

Формування кластера

Реєстрація кластера лідером (виконується тільки лідером кластера).


Powered by Fruition