<aside> <img src="https://s3-us-west-2.amazonaws.com/secure.notion-static.com/d887dcde-a390-4cef-b836-24ab1ca765ee/Rectangle_62.png" alt="https://s3-us-west-2.amazonaws.com/secure.notion-static.com/d887dcde-a390-4cef-b836-24ab1ca765ee/Rectangle_62.png" width="40px" /> Welcome to Dymension Ukrainian Space! 🇺🇦


Dymension — це мережа модульних блокчейнів, які легко розгортаються та блискавичні, під назвою RollApps. У центрі мережі Dymension існує Dymension Hub, який забезпечує консенсус, безпеку та ліквідність для RollApps.

RollApps — це власні модульні блокчейни, автономні мережі, які можуть функціонувати подібно до корпорацій із співробітниками (секвенсерами), членами правління (членами RollApp) та акціонерами (холдерами токенів).

Завдяки створенню Dymension блокчейн не потребує накладних витрат на завантаження набору валідаторів.

</aside>


Як зробити внесок в Dymension?

<aside> <img src="/icons/groups_red.svg" alt="/icons/groups_red.svg" width="40px" /> Працевлаштування

Команда Dymension складається з досвідчених розробників, дослідників, маркетологів зі всього світу. На разі, відкриті такі вакансії на працевлаштування до Dymension: ****

Переглядаємо обов’язки та вимоги тут. Резюме та запити надсилайте електронною поштою: Careers@dymension.xyz

</aside>

<aside> <img src="/icons/subtask_red.svg" alt="/icons/subtask_red.svg" width="40px" /> Створення RollApp Розробники можуть створювати RollApps за допомогою модулів RDK Go, CosmWasm, Ethermint або будь-якої іншої підтримуваної платформи смарт-контрактів в екосистемі Cosmos. RollApp Development Kit (RDK) від Dymension, подібний до Cosmos SDK, не залежить від віртуальних машин, побудованих на його основі.

Якщо ви зацікавлені в створенні власного RollApp, перегляньте Docs. Також доступна форма для зв’язку з командою.

</aside>

<aside> <img src="/icons/globe_red.svg" alt="/icons/globe_red.svg" width="40px" /> Налаштування валідатора Будь-хто може запустити full ноду Dymension Hub та запустити валідатора для трансляції транзакцій і підключення безпосередньо до мережі. Валідаторів пов’язує DYM (власний токен Dymension).

<aside> <img src="/icons/cash_red.svg" alt="/icons/cash_red.svg" width="40px" /> Стимульований тестнет Dymension Винагороди отримують учасники, які розгорнули RollApp та отримали роль **💈**RollApp Fam в Discord.

<aside> 💈 **Як отримати роль 💈**RollApp Fam без встановлення RollApp? (не актуально)

Команда надає роль RollApp Fam справді відданим учасникам спільноти.

</aside>


Dymension Brand Book


📶 Блог Dymension


Nibiru Blog (1)


<aside> <img src="/icons/heart_purple.svg" alt="/icons/heart_purple.svg" width="40px" /> Powered by @f5nodes for Dymension Community.

</aside>

Powered by Fruition